ShowBiz

Milioner dhe i suksesshëm, por ja çfarë thotë Noizy për lumturinë…
               Publikuar në : 14:55 - 25/07/18 |
mapo.al

Noizy është një prej reperave më të njohur dhe më të ndjekur në Shqipëri, këngët e të cilit kthehen përherë në hite dhe mbajnë rekorde shikimesh në Youtube.


Gjithashtu, Noizy është mjaft aktiv në profilin e tij në Instagram, ku poston foto e video të ndryshme nga jeta personale, si edhe u kthen shpeshherë përgjigje fansave të tij

Image

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Në një foto që Noizy ka publikuar në profilin e tij, reperi duket i menduar dhe mjaft serioz. “Dikush ma bëri dje një pyetje, a je i lumtur?”, ka shkruar Noizy në mbishkrimin e kësaj fotoje.

Dhe në komente, reperin e ka pyetur pikërisht aktori dhe miku i tij Blerim Destani, i cili ka kërkuar të dijë se cila ka qenë përgjigja e reperit për këtë pyetje. “I thash varet…”, ia ka kthyer Noizy Blerimit, duke treguar kështu se pavarësisht suksesit e famës, edhe reperi s’është përherë i lumtur.

Image


Etiketa: , , , ,

KOMENTO (1)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

  1. Duhet ta keni ngaterusr me gorillen kete buze bythgomarin, a ju marte dreqi me ke mereni ,si nuk ju vjen ndot dhe turp, te turperuar qofshi, majmune.

    Përgjigju ↓
Pas