Sport

Milan-Roma, formacionet zyrtare, gjithçka gati në “San Siro”
               Publikuar në : 20:44 - 31/08/18 |
mapo.al

Milani dhe Roma do të përplasin “brirët” në ndeshjen më të rëndësishme të kësaj jave në Serie A. Dy gjigantët italianë ngrenë siparin e javës së tretë dhe golat nuk priten të mungojnë në këtë takim.


Si Gatuzo, ashtu dhe Di Françesko, kanë hedhu në fushë formacionet e tyre më të mira, duke mos i kursyer titullarët.

Dy lojtarët për tu ndjekur janë padiskutim Higuain dhe Xheko, që garantojnë gola.

milan 4


Etiketa: , , ,

loading...
KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Pas