Meta u bën thirrje shqiptarëve me një video: Vizitojeni liqenin e Plavës

Kryesore               Publikuar në : 09:50 - 01/08/18 |
enton palushi

Presidenti, Ilir Meta ndodhet në shtetin fqinj të Malit të Zi.


Vizitën e tij Meta e ka zbuluar përmes një postimi në Facebook.

Kreu i shtetit tha se ka zgjedhur të vizitojë luginën e Plavës dhe Gucisë.

Meta nuk ngurron t’i bëjë thirrje shqiptarëve që ta vizitojnë atë vend të mrekullueshëm.

“Të dashur miq mos e humbi mundësinë të vizitoni këtë liqen të mrekullueshëm të Plavës, i cili është mbi 900 metra mbi nivelin e detit, i rrethuar nga malet të cilat i takojnë paqes”, shprehet Meta gjatë videos.

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Pas