Politika

Meta si alpinist, bën shqiponjën në Jezercë


               Publikuar në : 11:45 - 01/09/18 |
mapo.al

Presidenti Meta ka lënë pas pushimet buzë detit për të ndërmarrë një udhëtim në alpet shqiptare.


Në një video të publikuar në Facebook, Presidenti Meta tregon disa prej momenteve më të bukurave të këtij udhëtimi, ku pamja përrallore e natyrës dhe sfida për të arritur majën e alpeve shqiptare duket se kanë qenë edhe synimi i tij.

“Me urimin për një fundjavë të mbarë po ndaj me ju disa përjetime të papërsëritshme duke u ngjitur tek “E Bukura e Qiellit” në Jezercë, në majën më të lartë të Alpeve tona!”, shkruan Meta në postim, ku dallohet të ketë bërë edhe shqiponjën.

 CLOSE
CLOSE
Pas