Kryesore

Meta dëfrehet në festë, i pranishëm edhe Donald Lu
               Publikuar në : 16:19 - 27/05/18 |
mapo.al

Një festë e zhvilluar në Tiranë ka mbledhur bashkë mbrëmjen e së shtunës, presidentin Meta, ambasadorin Lu dhe politikanë të tjerë.


Bëhej fjalë për një takim për fqinjësinë e mirë, ku të ftuarit kanë kërcyer nën ritmin e muzikës shqiptare.

Atmosfera duket shumë festive dhe miqësore, nxitur edhe nga ritmet e këngës së njohur, të cilën presidenti e ka kërcyer në mesin e të gjithë të ftuarve.


Etiketa: , , , , , ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

CLOSE
CLOSE
Pas