Kryesore, ShowBiz

Meta dëfrehet në festë, i pranishëm edhe Donald Lu

Një festë e zhvilluar në Tiranë ka mbledhur bashkë mbrëmjen e së shtunës, presidentin Meta, ambasadorin Lu dhe politikanë të tjerë.

Bëhej fjalë për një takim për fqinjësinë e mirë, ku të ftuarit kanë kërcyer nën ritmin e muzikës shqiptare.Atmosfera duket shumë festive dhe miqësore, nxitur edhe nga ritmet e këngës së njohur, të cilën presidenti e ka kërcyer në mesin e të gjithë të ftuarve.

PasPara

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *CLOSE
CLOSE
Pas