Sport

Messi fal “Miss Bum Bum”, e zhbllokon në Instagram
               Publikuar në : 09:40 - 17/09/18 |
mapo.al

Për mbi 2 vite ka zgjatur inati i Leo Messit ndaj Suzy Cortez, apo siç e njohin të gjithë “Miss Bum Bum”.


Ylli argjentinas duket se ka vendosur të falë duke e zhbllokuar në Instagram, një vendim që e pati marrë në prill të 2016-s, pasi Cortez e ngacmonte herë pas here dhe i bënte tag në fotot provokuese që publikonte, teksa mbante veshur fanellën e tij.

Suzy Cortez, u shpall “Miss Bum Bum” në 2015-ën. Pak pasi ngriti këtë trofe, braziliania tha se ishte tifoze e Barcelonës dhe veçanërisht e Leo Messit dhe pozonte jo pak herë foto, e veshur vetëm me bluzën e argjentinasit.

Më pas ajo nisi fushtatën #UnblockMeMessi, e duket se ia ka arritur qëllimit, edhe pse me shumë vonesë.

<
>
1-33 2-36 3-32 4-33 5-30 6-24 7-23 8-20 9-18 10-19 11-12 12-13 13-11 14-10 15-11 16-11 17-6 18-6 19-7 20-10 21-8 22-6 23-6 24-4 25-4 26-4 27-2 28 29-2 30-3


Etiketa: , , , ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Pas