Aktualitet

Mesazhi prekës i këngëtares së famshme greke: Keqardhje…

Këngëtarja e njohur greke Ana Visi ka shprehur dhimbje për jetët e humbura nga zjarri që ka rënë në Athinë. Në një mesazh prekës në Instagram, ajo thotë se që prej natës së mbrëmshme ndihen të frikësuar.


“Keqardhje … mendimet e të gjithëve nga nata e fundit janë të zeza dhe deri në vdekjen e jetës dhe tejkalimin e kësaj padrejtësie ndaj natyrës dhe ekzistencës sonë, dhe shkatërrimit të krijimit dhe shkatërrimit të shumë përpjekjeve dhe sakrificave”, shkruan ndër të tjera Ana Visi.

PasPara

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *CLOSE
CLOSE
Pas