Kryesore

Mesazhi i klerit shkodran në ditën e shenjtërimit të Nënë Terezës: Boll me vrasje!


               Publikuar në : 10:53 - 05/09/18 |
mapo.al

“Boll me vrasje. Ndaleni dhunën dhe terrorin!”


Ky është mesazhi që meshtari i Shkodrës, dom Artur Jaku dha sot nga mesha me rastin e 2-vjetorit të shenjtërimit të Nënë Terezës.

“Sot nuk e kam një apel për qeverine, sepse ajo do të gjykohet ditën e zgjedhjeve, por e kam për ata që vrasin, marrin një jetë”.

“Mos harroni, ju mund t’i shpëtoni policisë, drejtësisë, mund të jeni të lirë pas një krimi, por mos harroni se ka një Zot që nuk fal marrjen e një jete”.

Shkodra u përfshi muajt e fundit nga një valë krimesh dhe vrasjesh mafioze.


Etiketa: , ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

CLOSE
CLOSE
Pas