ShowBiz

Merr oferta seksi edhe nga meshkujt: Modeli shqiptar shokon me deklaratën


               Publikuar në : 21:49 - 09/05/18 |
mapo.al

Modeli 23-vjeçar nga Shkodra prej disa kohësh ka tërhequr vëmendje të madhe në Instagram, ku ka mbledhur mijëra fansa dhe pëlqehet jashtë mase nga femrat. Që prej moshës 7 vjeçare ai jeton në Londër, ku ushtron edhe profesionin e tij si model.


Në një intervistë për ‘Lajmi.net’, Andi Çokaj ka rrëfyer më shumë për jetën e tij dhe pasionin e madh që ka për sportet luftarake.

Mirëpo ai i ka shokuar të gjithë me një deklaratë të papritur, teksa pranon se ka marrë oferta seksi edhe nga meshkujt.

“Po kam pasur oferta nga të dy gjinitë. Kam pasur oferta po ashtu të ‘çmendura’ nga femrat por interesi im është të gjej një vajzë të bukur shqiptare”-ka thënë Andi.

<
>
-640-0-5af348c1c522d -640-0-5af348c6ad576 -640-0-5af348c7a60c9 -640-0-5af348c9a07ab (1) -640-0-5af348c30d9c3 -640-0-5af348c56dcb6 -640-0-5af348c4484be -640-0-5af348c88736c -640-0-5af348cb47190

 

 

 

 

 

 


Etiketa: , ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Pas