ShowBiz

Merr fund lufta mes reperëve shqiptarë, Stresi surprizon me fjalët për Noizyn

Në Shqipëri ka një tendencë që të ketë një ‘luftë’ mes reperëve të cilët i dedikojnë ‘disse’ të shumta njëri-tjetrit. Dhe një nga konfliktet më të vjetër është ai mes Stresit dhe Noizyt. Teksa Arkimed Lushaj i njohur si Stresi u është përgjigjur pyetjeve të ndjekësve të tij në ‘Instagram’ ka surpizuar me njërën nga përgjigjet.

“Kush është më i mirë, Noizy apo Skivi,?- e pyet njëri nga fansat.

“I pari,”- është përgjigjur reperi, duke lënë të kuptojmë se mes tyre është shuar ajo ‘lufta’ që ka ekzistuar gjithmonë.

PasPara

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *Pas