Humor

Mendojini mirë gjërat, ose do 'degjeneroheni' keq. Qeshni me lot me këto foto


               Publikuar në : 20:23 - 28/11/17 |
mapo.al

Pse ka kaq shumë gjëra që duken si organe gjenitale?


Çfarë menduan këta njerëz kur i realizuan?

Ndonjëherë nuk na ecën mirë në punë, me pak fjalë dështojmë, por kjo nuk do të thotë që ne jemi të këqij në të gjithë atë që bëjmë, apo jo?

Ka njerëz që kanë qenë të mbingarkuar dhe kanë patur një ditë të keqe, për pasojë definitivisht nuk kanë qenë në “humor” kur i kanë krijuar këto gjëra.

Këto foto o t’ju bëjnë të qeshni shumë.CLOSE
CLOSE
Pas