Humor

Memet shqiptare për Vitin e Ri: Shkrihuni duke qeshur


               Publikuar në : 14:50 - 03/01/18 |
mapo.al

Festa e Vitit të Ri shërben për të bashkuar njerëzit.


Ky është ai momenti kur festojmë dhe qeshim më shumë.

Jo më kot rrjetet sociale janë mbushur me meme.

Disa prej tyre vijnë në fotogalerinë e mësipërme.

Do shkriheni së qeshuri.CLOSE
CLOSE
Pas