Humor

Memet që ju shkrijnë: Rrjeti ironizon politikën…


               Publikuar në : 23:58 - 08/12/17 |
mapo.al

Koha tashmë është përmirësuar dhe përmbytjet i kanë lënë vendin një jave të nxehtë politike.


Shqiptarët nuk mbeten asnjëherë pa u bombarduar nga informacionet.

Dhe në mesin e këtyre informacioneve, spikasin memet.

Ato janë kaq të përhapura në rrjet dhe kanë shumë ndikim.

Ndiqni më sipër disa prej tyre.CLOSE
CLOSE
Pas