Sport

Mega ofertë nga Franca për mbrojtësin Kostas Manolas, por nuk është PSG-ja
               Publikuar në : 10:42 - 01/06/18 |
mapo.al

Një tjetër sezon i një niveli të lartë me fanellën e Romës.


Mbrojtësi grek, Kostas Manolas, do të jetë në qendër të merkatos sa i takon lëvizjes së mbrojtësve në skuadrat e mëdha europiane.

Për të ka ardhur së fundi një ofertë faranike nga Franca, por nuk është PSG-ja që e bën atë.

Olimpiku i Marsejës, ekipi që drejtohet nga trajneri Rudi Garsia, i ofron grekut një kontratë prej 7.5 milionë eurosh, si dhe është gati të paguajë klauzolën e 36 milionë eurove për zgjidhjen e kontratës me Romën.

Një ofertë, që në fakt është refuzuar nga Manolas. Për të ka interes të madh nga klube më të mëdha, siç janë Çelsi, Borusia e Dortmundit dhe Juventusi. / Vipsport.al


Etiketa: , , ,

loading...

loading...
KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Pas