Kryesore

Me veshje sportive buzë detit, Rama publikon foton me bashkëshorten dhe djalin


               Publikuar në : 20:03 - 16/08/18 |
mapo.al

Kreu i vendit është duke pushuar në jug të vendit këtë verë, dhe në rrjetet e tij sociale ai është shumë aktiv, duke ndarë me të gjithë ndjekësit e tij, momente nga jeta private.


Pas videos ku nga berberi, Edi Rama ka postuar një tjetër pamje në Instgaram, teksa shihet me bashkëshorten dhe djalin, dorë për dore në shëtitoren e Dhërmiut.

 

 

rama 1


Etiketa: , , ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Pas