Kryesore, Politika

Me veshje sportive buzë detit, Rama publikon foton me bashkëshorten dhe djalin

Kreu i vendit është duke pushuar në jug të vendit këtë verë, dhe në rrjetet e tij sociale ai është shumë aktiv, duke ndarë me të gjithë ndjekësit e tij, momente nga jeta private.


Pas videos ku nga berberi, Edi Rama ka postuar një tjetër pamje në Instgaram, teksa shihet me bashkëshorten dhe djalin, dorë për dore në shëtitoren e Dhërmiut.

 

 

rama 1

PasPara

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *Pas