Kryesore, ShowBiz

Me sa femra flet? Shpat Kasapi ironizon pyetjen: 44 e kam numrin e këmbës…

Këtë të shtunë i ftuar në emisionin ‘Shiko kush Luan’ në Top-Channel i ftuar ka qenë këngëtari i njohur Shpat Kasapi.

Është e vërtetë që kohët e fundit këngëtari nuk ka qënë shumë aktiv në karrierë dhe në rrjete sociale. Ndër pyetjet provokative që u bë gjatë emisionit ishte se sa ishte numri i femrave që Shpat Kasapi po flet (flirton).Pyetja e Luana Vjollcës  ishte sa është numri? Dhe shpati që përgjigjet me humor dhe ironi: ‘Numri i këmbës? 44 e kam”… Kjo përgjigje e tij shkaktoi shumë të qeshura për të gjithë të ftuarit e tjerë në emision dhe dyshimet që Shpati po flet me shumë femra nuk u shuan./Mapo.al/

 

View this post on Instagram

PasPara

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *CLOSE
CLOSE
Pas