fbpx

Kryesore

Me sa femra flet? Shpat Kasapi ironizon pyetjen: 44 e kam numrin e këmbës…

               Publikuar në : 22:42 - 10/11/18 |
mapo.al

Këtë të shtunë i ftuar në emisionin ‘Shiko kush Luan’ në Top-Channel i ftuar ka qenë këngëtari i njohur Shpat Kasapi.


Është e vërtetë që kohët e fundit këngëtari nuk ka qënë shumë aktiv në karrierë dhe në rrjete sociale. Ndër pyetjet provokative që u bë gjatë emisionit ishte se sa ishte numri i femrave që Shpat Kasapi po flet (flirton).Pyetja e Luana Vjollcës  ishte sa është numri? Dhe shpati që përgjigjet me humor dhe ironi: ‘Numri i këmbës? 44 e kam”… Kjo përgjigje e tij shkaktoi shumë të qeshura për të gjithë të ftuarit e tjerë në emision dhe dyshimet që Shpati po flet me shumë femra nuk u shuan./Mapo.al/


 

View this post on Instagram


Etiketa: , , , ,

Pas