Kryesore, ShowBiz

Me sa duket, Enca u mësua duke e ofenduar ndjekësit ‘Lopë’… tani ka filluar të ‘bëjë’ qumësht…

Pasi kishte paralajmëruar për javë të tëra projektin e ri, Enca e lansoi dje.


Kënga me titull “Rendez Vous” është publikuar vetëm në versionin audio, ndërsa tani Enca ka paralajmëruar edhe videoklipin e këngës.

Ashtu siç di vetëm ajo, e shtrirë në dysheme, e me këmbët e ngritura në frigorifer, këngëtarja ka njoftuar se nesër (e diele) publikohet klipi i këngës.

Edhe kësaj radhe, ajo kishte provokuar me gjoksin e ekspozuar shumë dhe të mbuluar me qumësht.

“Rendez-Vous nesër del në Youtube ??”, ka shkruar Enca Haxhi sipër fotografisë.

<
>
fbfb fvfv gbgb rrr thth tytyty ukukukukuk vfv

 

 

 

PasPara

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *CLOSE
CLOSE
Pas