Kronika

Me pushime në Vlorë bashkë me familjen, humb jetën 63-vjeçari nga Rumania


               Publikuar në : 11:51 - 29/08/18 |
mapo.al

Një pushues i huaj ka gjetur vdekjen sot në Vlorë në rrethana ende të paqarta.


Sipas të dhënave zyrtare, ngjarja ka ndodhur rreth orës 10:35, në lagjen “Ujë i Ftohtë” Vlorë, ku shtetasi me iniciale K.U., 63 vjeç, banues në Bukuresht Rumani duke pushuar me familjen e tij në plazhin përballë shkollës së Marinës, ka ndërruar jetë.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje duke kryer veprimet për sqarimin e rrethanave dhe shkakun e ngjarjes.


Etiketa: , , ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

CLOSE
CLOSE
Pas