ShowBiz

Më në fund, zbulohet i dashuri miliarder i Morena Tarakut

Me sa duket, Morena Taraku u zhvendos nga Kosova në Turqi për një arsye shumë të fortë.


Këngëtarja/modelja la vendin për të dashurin, i cili tashmë u zbulua.

Është Sasha Sobhani – miliarder nga Teherani i cili aktualisht po jeton në Turqi.

Një fotografi e çiftit po qarkullon në rrjete sociale, e publikuar nga vetë ai nën të cilën shkroi: “Ekziston vetëm një lumturi në këtë jetë, të duash dhe të të duan”.

Edhe pse llogaria e të dashurit të Morenës është private, ai shihet që ndiqet nga këngëtarja.

<
>
auto_sasha_1527593911-21775171527667670 auto_sasha3_1527593924-369131527667693 auto_Morena-11527667671
PasPara

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *CLOSE
CLOSE
Pas