ShowBiz

Më në fund dalin zbuluar, Alba Hoxha poston videon nga shtëpia e Albi Nakos, por…


               Publikuar në : 18:15 - 27/08/18 |
mapo.al

Pas ndarjes nga Klaudia Pepa, Albi Nako u fol se kishte nisur një lidhje me balerinën Alba Hoxha. Asnjëri prej tyre nuk e pranoi kurrë diçka të tillë.


Megjithatë situatat e përbashkëta, pjesë e të cilave ishin shpesh, flisnin ndryshe. Të fundit janë edhe këto dy postime të bëra nga balerinët.

Ishte Albi i pari ai që postoi një foto në pishinë, krah së cilës shkruante: Home (duke lënë të kuptohej se ndodhej në shtëpinë e tij).

Nuk vonoi shumë dhe Alba poston një video ku shfaqej duke kërcyer me këngën e Elvana Gjatës, por në të njëjtën pishinë dhe ambient. Me siguri ata të dy sërish do ta mohojnë pasi Alba e fshiu videon./intv

Image


Etiketa: , , ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Pas