Humor

‘Më mirë të kisha thyer këmbën sesa të dëmtoja Audi-n’
               Publikuar në : 23:59 - 29/11/18 |
mapo.al

Për disa fansa të makinave, kjo është një goditje e rëndë. Një person po transportonte makinën e tij, një Audi R8 për në një ekspozitë makinash në Essen të Gjermanisë.


Audi sapo kishte përfunduar lyerjen dhe… Një Mercedes u përplas duke shkaktuar një aksident ku u dëmtua edhe makina Audi.

Shoferi i kësaj të fundit është dëshpëruar shumë.

“Më mirë të më kishin thyer këmbën sesa të më dëmtonin makinën,” thotë ai për gazetën gjermane Bild. Dëmi i shkaktuar kap 45 mijë euro.


Etiketa: , , ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Pas