ShowBiz

“Më mirë një e vërtetë që dhemb, sesa…”, kujt ia dedikon këtë shkrim Armina?
               Publikuar në : 21:58 - 05/05/18 |
mapo.al

Armina Mevlani njihet si një ndër blogeret më të suksesshme në Shqipëri. Format e saj seksi dhe lidhja me Shkëlzen Berishën e kanë vënë shpesh herë në qendër të thashethemeve mediatike.


Ndodh që shkak thashetheme të jenë bërë vetë postimet që ajo bën në rrjetet sociale.

Një gjë e tillë ka ndodhur edhe këtë herë me një foto që Armina ka publikuar në “Instagram”, ku bashkëngjitur me të ka edhe një shkrim në spanjisht: “Më mirë një e vërtetë që dhemb, sesa një gënjeshtër që të iluzionin”.

armina


Etiketa: , , ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

CLOSE
CLOSE
Pas