Kryesore, Politika

“Me miq të mirë”, ja si po i kalon pushimet Elisa Spiropali

“Me miq të mirë”, shkruan Spiropali, ish-drejtoresha e Doganave, e cila aktualisht mban postin e Koordinatorit Kombëtar të Bashkëqeverisjes me publikun në Partisë Socialiste. Deputetja e PS-së, Elisa Spiropali ka zgjedhur Vlorën për të pushuar.


Gjatë pushimeve mbrëmja e ka gjetur me miq të mirë, siç shkruan ajo, teksa shihet se në të njëjtin ambient me kolegun socialist Musa Ulqini, si dhe me Ministren e Ekonomisë, Milva Ikonomi. / afp

PasPara

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *CLOSE
CLOSE
Pas