ShowBiz

Me këto imazhe seksi, Kim Kardashian uroi Pavarësinë e Amerikës…

Sot shënohet 242 vjetori i Pavarësisë së Amerikës.


Super ylli Kim Kardashian, e cila jeton në SHBA, ka zgjedhur tri imazhe seksi për të uruar Pavarësinë e Amerikës.

Në këto imazhe ajo ka të veshur një bluzë me simbolin e Amerikës, teksa është duke ngrënë akullore dhe provokon ndjekësit.

Format trupore të modeles Kardashian thjesht janë të mahnitshme, Ajo vintt në pah gjoksin e bëshëm që ka.

Edhe pse është nënë e tre fëmijëve, ylli botëror nuk ndalet së provokuari në rrjete sociale.

PasPara

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *CLOSE
CLOSE
Pas