ShowBiz

Me gjoks të ekspozuar në darkë Iftari, fansat masakrojnë Klea Hutën


               Publikuar në : 13:47 - 30/05/18 |
mapo.al

Këngëtarja Klea Huta është një nga femrat që ka qëndruar larg skandaleve dhe ka rrëmbyer vëmendejn e publikut me talentin dhe ëmbëlsinë e saj.


Por këtë herë ajo është vënë perballë kritikave nga fansat e saj madje nuk ka pranuar as ti dëgjojë ashpër duke i cilësuar injorantë.

Klea ka qenë pjesë e një darke Iftari të organizuar nga një mikeshë e saj. Por ajo që ka shqetësuar ndjekësit është veshja e këngëtares ku bluza ishte më e hapur seç ‘lejohet’ duke ekspozuar kështu gjoksin.

‘Injorantë të një kalibri shumë të lartë’ i ka cilësuar Klea kritikuesit e saj. Ata ia kanë vënë në pah se nuk është e denjë që në një mbrëmje ku falet Iftari të shkosh me gjoksin e ekspozuar.

Këngëtarja i ka anashkaluar këto komente me sportivitet duke uruar që Zoti ti bekojë të gjithë.

Lexo më shumë në: http://www.gazetaexpress.com/roze/me-gjoks-te-ekspozuar-ne-darke-iftari-fansat-masakrojne-klea-hut-542358/?utm_source=referral&utm_medium=web&utm_campaign=copyright


Etiketa: , , , , , , ,

CLOSE
CLOSE
Pas