Kryesore, Politika

Me çantë dhe kostum sportiv, Ilir Meta mesazh nga bjeshkët e Prevallës

Presidenti Ilir Meta, ditët u fundit, u ka bërë publicitet bukurive të natyrës së Kosovës, nga bjeshkët e Rugovës deri tek ato të Prevallës.


“Të dashur miq ju përshëndes këtu nga maja e Oshlakut, 2.217 metra mbi nivelin e deti në bjeshkët përrallore të Prevallës. Ndaj do t’ju ftoja të gjithë t’i vizitoni këto bjeshkë të jashtëzakonshme, mjaft oskigjenuese, mjaft frymëzuese, mjaft të shëndetshme dhe njëkohësisht që të bëjnë më optimist për të arritur maja më të larta”,shprehet Meta nga bjeshkët e Prevallës, në një video të publikuar në faqen e tij në Facebook.

 

PasPara

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *CLOSE
CLOSE
Pas