ShowBizz

Me bikini dhe në pishinë, Xhemi Shehu djeg rrjetet sociale me format fantastike

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 23:10 - 17/06/18 |
mapo.al

Xhemi Shehu po shijon pushimet në një resort luksoz siç shihet nga pamjet dhe sot ka postuar një foto ku shihet duke shijuar rrezet e diellit në pishinë. E veshur me rroba banjo të zeza dhe e kthyer me pamje në profil, Xhemi si rrallëherë me këtë foto ka treguar të pasmet dhe duhet thënë se shfaqet në super formë.


<
>
xhemitepaseme xhemieiepalshzhzh

Etiketa: , , ,

CLOSE
CLOSE
Pas