ShowBiz

Me bikini dhe në pishinë, Xhemi Shehu djeg rrjetet sociale me format fantastike

Xhemi Shehu po shijon pushimet në një resort luksoz siç shihet nga pamjet dhe sot ka postuar një foto ku shihet duke shijuar rrezet e diellit në pishinë. E veshur me rroba banjo të zeza dhe e kthyer me pamje në profil, Xhemi si rrallëherë me këtë foto ka treguar të pasmet dhe duhet thënë se shfaqet në super formë.


<
>
xhemitepaseme xhemieiepalshzhzh
PasPara

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *CLOSE
CLOSE
Pas