Aktualitet, Kryesore

Me atlete në emision/ A u ndikua nga Rama? Ja si përgjigjet Thaçi

I ftuari i parë në emisionin “Opinion” mbrëmjen e sotme është Presidenti i Kosovës Hashim Thaçi i cili po flet për temën më të nxehtë mbarë shqiptare, çështjen e kufijve të Kosovës dhe marrëveshjen me Presidentin e Serbisë Aleksandër Vuçiç.

Ajo që ra në sy tek të gjithë shikuesit si dhe vetë moderatori, Blendi Fevziu, ishin atletet e presidentit Thaçi.Moderatori Fevziu e pyeti nëse është ndikuar nga kryeministri Edi Rama për atletet

Në përgjigjen e tij Thaçi tha: “Nuk ndikohem nga asnjë, por kam ardhur direkt nga Prishtina”.

PasPara

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *CLOSE
CLOSE
Pas