ShowBiz

Mbytet në pishinën e shtëpisë djali 1-vjeçar i këngëtarit të njohur

Një dhimbje e madhe ka kapluar familjen e këngëtarit dhe DJ D’banj, pasi ka humbur djalin e tij vetëm 1 vjeç.


“CNN” shkruan se vogëlushi humbi jetën pasi u mbyt në pishinën e shtëpisë së këngëtarit Lagos.

Ndonëse D’banj nuk ka bërë një koment për vdekjen e të birit duke mos dhënë detaje rreth lajmit të hidhur, ai ka postuar një sfond të zi në faqen e tij të Instagram me mbishkrimin: “Duke u vënë në provë, por Zoti im është gjithmonë dhe përgjithmonë besnik”.

 

<
>
1138 1139
PasPara

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *Pas