Kryesore

Mbyllja e shkollave, Rama reagon ndaj opozitës: Shfaqje kukullash, kancer që po e operojmë…
               Publikuar në : 18:05 - 17/09/18 |
mapo.al

Kryeministri i vendit, Edi Rama ka reaguar ndaj akuzave të opozitës për mbylljen e shkollave, dhe asaj që ai e quan “mbrojtje të klasave kolektive” prej tyre.


Në një postim të bërë në Twitter Rama shkruan se kjo është një shfaqje e pabesueshme kukullash opozitare.

“Të pabesueshme shfaqjet e kukullave opozitare në mbrojtje të klasave kolektive, një kancer që kemi nisur ta operojmë me guxim pasi u zhvillua prej tyre deri në absurd, duke i zhytur fëmijët në terrin e paditurisë dhe analfabetizmit me dëftesë”, shkruan Edi Rama.


Etiketa: , , ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Pas