ShowBiz, Te Vecanta

Mbylleni mbrëmien me një seksbombë si Demi… ajo tregon ‘anën’ e saj më të fortë

Ajo i di “armët” e forta që ka dhe nuk ngurron që t’i përdorë sa herë i duhet për të qenë në qendër të vëmendjes.


…dhe Demi Rose ja doli mbanë sërish që të ishte në “shënjestrën” e aparatëve.

Modelja britanike u fotografua me një dekolte më shumë se transparente në daljen e fundit këtë fundjavë në Londër.

PasPara

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *Pas