Kryesore, ShowBiz

Mbretëreshë e ardhshme, por vishet me fustan 50-eurosh nga Zara

Ajo është mbretëresha e ardhshme e Anglisë.


Dukesha Kate, 36 vjeç, u fotografua në një spektakël kuajsh me djalin George, 4 vjeç dhe princeshën Charlotte, 3 vjeç.

Stili i saj?

Një fustan i thjeshtë veror.

Vetëm një muaj pas lindjes së bebes Louis, Kate shkëlqen me një fustan Zara, që kushton vetëm 50 euro.

PasPara

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *CLOSE
CLOSE
Pas