Kryesore

Mbesa bukuroshe e ish-Presidentit shqiptar ‘çmend’ Ducati-n me format e saj


               Publikuar në : 14:43 - 13/11/18 |
mapo.al

Në Itali ajo njihet me mbiemrin e së ëmës Jakiç, por në fakt mbiemri i saj është Nishani dhe është mbesa më e bukur e ish-presidentit të Shqipërisë, Bujar Nishani.


E lindur në Durrës në vitin 1991, Beniada Jakiç, është një nga shqiptaret më të njohura dhe më seksi përtej Adriatikut. Modelja, e cila ka marrë pjesë edhe në disa emisione televizive në Itali si “Le Iene”, po spikat me format e saj.

Pasi ka qenë e përzgjedhura e revistës “GQ Italia” dhe ka pozuar për “Maxim”, bukuroshja shqiptare së fundmi ka “ndezur” sallonin e motorëve “Ducati” me performancën e saj superseksi.

Fotot e saj të lë pa fjalë, shikojini vetë…

<
>
mbesa-lajmi-800x450 nish1 nish2 nish3 nish4 nish5 nish6 nish7 nish8 nish9 nish10 nish11 nish12


Etiketa:

CLOSE
CLOSE
Pas