ShowBiz

Mbërrin 4 orë me vonesë në takimin me fansat, Kylie Jenner ja vë fajin policisë


               Publikuar në : 12:53 - 21/05/18 |
mapo.al

Ylli i “Keeping up with the Kardashians” si rrallëherë ka vendosur që në hapjen e koleksionit të produkteve të saj të make-up në San Fransisko ka ftuar edhe fansat e saj që ndodhen pranë zonës për t’i takuar.


Fansat të cilët kishin mbërritur 1 orë para hapjes së eventit u detyruan ta presin blogeren e famshme plot 4 orë madje shumë prej tyre u nervozuan dhe lajmëruan se do të largoheshin.

Sipas tyre Kylie nuk kishte përse të sillej si vip-at mendjemëdhenj që e bëjnë të vështirë shkrepjen e disa fotove me fansat por pasi ka mbërritur ajo ka shpejguar situatën.

20-vjeçarja u justifikua se nuk ishte aspak faji i saj për vonesën por i policisë lokale, kontrolleve rutinë pas mbërritjes dhe rojeve të sigurisë që u duhet të bëjnë punët e tyre.

Kylie shtoi se nuk e përcakton ajo orarin e këtyre eventeve pasi po të ishte në dorën e saj ajo do të shfaqej si fansat, 1 orë para. Këtë justifikim, të vërtetë apo jo, Kylie Jenner e ka postuar edhe në rrjetin social Twitter.

 


Etiketa: , , , , , , , ,

CLOSE
CLOSE
Pas