Kryesore

Mbani frymën, modelja e njohur “tërbon” fansat e saj me…
               Publikuar në : 17:45 - 04/10/18 |
mapo.al

Ish- e dashura e këngëtarëve të njohur 50 Cent dhe Jason Derulo, Daphne Joy, ka postuar disa foto të nxehta për fansat e saj në Instagram.


31-vjeçarja është duke pushuar në Santorini dhe me këtë rast, ka treguar edhe format e saj bombastike.


Etiketa: , ,

loading...

loading...
KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Pas