ShowBiz

Mbani frymën! Françeska Jaçe çmend çdo mashkull, pozon duke hapur këmbët


               Publikuar në : 22:34 - 20/08/18 |
mapo.al

Françeska Jaçe është një ndër modelet më të ndjekura dhe më aktive në rrjetet sociale.


Shpeshherë modelja është përfolur për fotot sensuale, por edhe ditën e sotme ka tërhequr vëmendjen me një foto e tillë.

Duke pozuar në një jaht me bikini dhe me këmishë të zbërthyer, Françeska provokon me këmbë të hapura. Edhe këtë radhë modelja nuk ka ngurruar të tregojë format e saj bombastike.

<
>
gfsd-1 hjjgjkgh-327x600 jhnbgf jyhgb kjyhgfb Screenshot-160

 


Etiketa: , ,

CLOSE
CLOSE
Pas