ShowBiz

Mbani frymën: Forma kaq seksi nuk do shihni…


               Publikuar në : 12:25 - 02/06/18 |
mapo.al

Demi Rose ka nisur të reklamojë linjën e saj të bikinive.


Dhe vazhdimisht ylli i rrjeteve sociale tregon format e saj bombastike duke ‘çmendur’ fansat.

E veshur bardhezi, Demi ekspozoi format e saj të bollshme në Ibiza.

Modelja dukej shumë provokuese dhe seksi.


Etiketa: , , ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

CLOSE
CLOSE
Pas