ShowBiz

Mbani frymën çuna, Demi Rose shfaq pjesën anësore të “ballkonit”


               Publikuar në : 18:57 - 18/05/18 |
mapo.al

Ditët e fundit ka realizuar disa sete fotografike nën diellin spanjoll për reklamimin e linjës së saj me bikini.


Po flasim për Demi Rose, e cila në Ibiza ka pozuar të premten me një fustan të gjatë, me dekolte shumë të hapur përpara dhe me kurriz zbuluar.

23-vjeçarja u bë e famshme pasi u lidh me ish-in e Kylie Jenner, reperin Tyga.

<
>
demi1-1 demi2-1 demi3-1 demi4-1 demi5-1 demi6-1 demi7-1 demi8-1 demi9-1 demi10-1 demi11-3 demi12-1 demi13-1 demi14-1 demi-lajmi-1


Etiketa: , , ,

CLOSE
CLOSE
Pas