Sociale

Matura shtetërore, publikohen notat e provimit të anglishtes
               Publikuar në : 15:59 - 18/06/18 |
mapo.al

Qendra e Shërbimeve Arsimore ka publikuar ditën e sotme listën e rezultateve, për Maturën 2018.Provimi i gjuhës së huaj u zhvillua në 206 gjimnaze dhe zgjati dy orë e gjysmë.


Ndërkohë ditën e mërkurë janë edhe dy provimet me zgjedhje, duke mbyllur kështu ciklin e Maturës Shtetërore 2018.

 


Etiketa: , , ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Pas