Kryesore

Masakra, reagon Lulzim Basha: Ditë zie dhe reflektimi për pasigurinë


               Publikuar në : 12:17 - 11/08/18 |
mapo.al

Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, reagoi të shtunën në lidhje me masakrën e Selenicës.


Basha e quajti një krim mizor, ndërsa ftoi njerëzit të reflektojnë për pasigurinë në rritje në vend.

Postimi i Bashes 

Vrasja mizore e 8 familjareve ne Resulaj, perfshire 2 femije, ka tronditur te madh e te vogel. Mendimet dhe lutjet e mija jane per shpirtrat e te ndjereve dhe dhimbjen e te afermve. Sot eshte dite zie per Vloren dhe vendin por dhe reflektimi per pasigurine qe shtohet cdo dite.


Etiketa: , , ,

KOMENTO (4)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

CLOSE
CLOSE
Pas