Kronika

Masakra, dalin 7 emrat, mes tyre gra e femijë


               Publikuar në : 20:14 - 10/08/18 |
mapo.al

Zbardhet emrat e viktimave të masakrës në Selenicë. Gazetari i NEWS 24 ka zbuluar nëpërmjet dëshmive të banorëve të fshatit disa prej viktimave ku fatkeqësisht janë edhe fëmijë.


Emrat e shtatë prej 8 viktimave janë Besim Zykaj, Aferdita, Zykaj, Vasilika Zykaj (17 vjeç) , Sara Zykaj, Azem Zykaj, Denik Zykaj dhe Ledion Zykaj (6 vjeç).

Ndwrsa ambulanca ka nxjerrw trupat e viktimave nga vendi ku ndodhi masakra.


Etiketa: , ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

CLOSE
CLOSE
Pas