Kryesore

Masakër, ish-burri i vret të dashurin dhe fëmijët


               Publikuar në : 08:40 - 17/05/18 |
mapo.al

Pesë persona janë gjetur të pajetë në një shtëpi në qytetin rural në veri të Fort Worth, në Teksas, tre prej të cilëve fëmijë, raporton TCH.


Hetimet rreth ngjarjes vijojnë, por e mbijetuara e vetme e kësaj tragjedie Amanda Lee Simpson ka treguar nga spitali gjithçka.

Nga hetimet e para rezulton se ish-bashkëshorti i saj, i cili është mes viktimave, dyshohet se ka vrarë të dashurin e ri të saj si dhe 3 fëmijët.

Pasi ka qëlluar edhe Amandën, i ka dhënë fund jetës së tij.


Etiketa: , ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

CLOSE
CLOSE
Pas