ShowBiz

Martohet vëllai, Kendall dhe Kylie Jenner nuk kanë ndërmend të shkojnë në dasmë


               Publikuar në : 12:47 - 31/05/18 |
mapo.al

Ata janë familja më e famshme dhe më e çuditshme që ekziston por historitë e tyrë kurrë nuk bëhen të lodhshme.


Së fundmi, “Hollywood Life” raporton se vëllai i Kendall dhe Kylie Jenner, Brody Jenner do të lidhë kurorë me të fejuarën e tij Kaitlyn Carter, por motrat e tij duket se nuk kanë ndërmend të shkojnë në dasmë.

Ai do të organizojë një ceremoni të veçantë në Indonezi, një dasmë private vetëm për familjarët e miqtë e ngushtë dhe ftesat tashmë janë shpërndarë. Kylie dhe Kendall megjithëse nuk kanë pasur marrëdhënie të mira me vëllain e tyre priten të marrin pjesë në ceremoninë e martesës së tij por nuk kanë dashur të japin asnjë koment mbi pjesëmarrjen.

Mendohet se dy vajzat nuk do të jenë pjesë e këtij gëzimi familjar dhe me siguri ashtu si çdo herë tjetër kur të pyeten mbi këtë çështje ato do të thonë se ftesat kanë humbur në kutinë postare.

<
>
auto_article-2732020-20B6DBDD00000578-476_634x6871527760796 auto_brody_jenner1527760797 auto_caitlyn-jenner-kids1527760798


Etiketa: , , , , , ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

CLOSE
CLOSE
Pas