Sport

Martohen Xhorxheviç dhe Jovana

Sulmuesi i Lacios dhe kombëtares serbe, Filip Xhorxheviç, dhe e dashura e tij Jovana janë martuar në një ceremoni private në Romë.

Pas një momenti shumë pozitiv që po kalon në fushat e blerta, 27 vjeçari serb ka kurorëzuar edhe lidhjen e tij disavjeçare me bukuroshen Jovana.Që pas mbërritjes në Itali, Jovana u bë objekt i shtypit rozë falë bukurisë së saj.

Jovana ka postuar edhe një foto të ceremonisë në faqen e saj në Facebook.

xhorxhevic

PasPara

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *CLOSE
CLOSE
Pas