Media

Martesë gay, ish-prezantuesi i Top Channel-it lidh kurorë me një mashkull

Të gjithëve ju kujtohet edicioni e fundit të ‘Top Select’ në Top Channel ku drejtohej nga katër të rinj: Kiara Tito, Ardit Murataj, Liesa Haxhiasllani dhe Mishel Rrena.


Pas mbarimit të emisionit secili nga prezantuesit vazhduan rrugën e tyre.

Ndërsa dy djemtë ndryshe nga vajzat nuk kanë qenë më aktivë në media.

Sipas Xing.al njëri nga prezantuesit Mishel Rrena është larguar së fundmi nga Shqipëria.

Ai e ka pranuar hapur prirjen e tij seksuale dhe së fundmi i ka dhënë fund beqarisë me partnerin e tij mashkull.

Ceremonia martesore është mbajtur në Londër.

PasPara

1 koment

  1. NUK DO BËNIN KEQ TË HIKNIN TË GJITH SI DORA JUAJ NGA SHQIPËRIA!!!

    ME SHQIPËRINË QË PO PAKSOHET ÇDO DITË, SPECJA JUAJ NUK ËSHTË E AFTË TË KONTRIBUOJË PRA JU HOMOT NUK I DUHENI AS DREQIT. JU JENI SI AI TRUNGU QË BËN VETËM HIJE POR NUK PRODHON AS GJETHE E AS FRUTA.

    TUNG!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *CLOSE
CLOSE
Pas