Kryesore

Martesa gay e moderatorit të Top Channel, reagon edhe Linda Rei, kapet keq me komentueset


               Publikuar në : 23:30 - 21/08/18 |
mapo.al

Ai ishte një ndër moderatorët e emisionit “Top Select” gjatë sezonit të fundit krah Kiarës, Liesës dhe Ardit. Ditën e djeshme qarkulloi me shpejtësi të madhe lajmi se Misheli i ka dhënë fund beqarisë dhe jo me një vajzë por me një mashkull me emrin Tian. Herë herë ai publikonte foto me të në Instagram, por lajmi se dyshja u martua habiti shumë persona dhe të shumtë ishin ata që nuk u pëlqeu kjo zgjedhje e Mishelit. Në një post ku një faqe Instagrami kishte shpërndarë lajmin, dy komentuese kanë shprehur mendimin e tyre duke i ofenduar, por komentit të tyre iu kundërpërgjigj Linda Rei, një personazh mjaft i njohur shqiptar. Ajo iu ‘hodh’ në mbrojtje moderatorit dhe biseden me dy komentueset e shihni më poshtë./intv.al


 


Etiketa: , , ,

CLOSE
CLOSE
Pas