Kryesore

Martesa gay e moderatorit shqiptar, ja si e pritën lajmin prindërit e tij…


               Publikuar në : 17:04 - 22/08/18 |
mapo.al

Dy ditë më parë, lajmi se ish-prezantuesi i Top Channel, Mishel Rrena i dha fund beqarisë me një tjetër mashkull bëri xhiron e mediave në vend, si i pari personazh publik në vend që shfaqet kaq hapur duke bërë publike edhe martesën e tij gay.


Publiku online ka kryqëzuar moderatorin duke kaluar deri tek ofendimet banale apo edhe mallkimet, dhe Misheli, për t’i shpëtuar luftës së komenteve online ka mbyllur llogaritë e tij sociale.

Image

Siç bën me dije AlpeGossip, Misheli dhe partneri i tij, Tian Oliver Murray, që prej vitit 2014 kishin marrëdhënie sentimentale të fshehur, por më në fund të dy dolën me vendimin e martesës (vendim ky që për burimet e brendshme të ALPEGossip nuk është mirëpritur mirë nga familjarët e moderatorit).

Ajo që i martoi është pikërisht mikja e bashkëshortit të Rrenës, Brixhilda Rose. Ata përzgjodhën miken e tyre të përbashkët për këtë kurorëzim madhështor, e cila në këtë rast kreu rolin e një prifti. Rose duket shumë e lidhur me të dy, ndërkohë që është një mbështetëse e madhe e martesave gej.

<
>
auto_-640-0-5b7a8f7c60cfd_11534948649 auto_-640-0-5b7a8f7d12c101534948688 auto_-640-0-5b7a8f7fcad2a1534948687 auto_-640-0-5b7a8f813fa231534948709 auto_-640-0-5b7a8fd055ded1534948739 auto_-640-0-5b7a909ed23e01534948685 auto_-640-0-5b7a909f782951534948686


Etiketa: , , ,

CLOSE
CLOSE
Pas