Sport

Marselo del nga makina dhe dhuron spektakël në rrugë

Ai është një ndër futbollistët më të mirë, ndërsa talentin në kërcim e ka treguar edhe në fushën e lojës gjatë festimit të golave.


Bëhet fjalë për mbrojtësin brazilian të Realit të Madridi, Marselo i cili ka publikuar një video në Instagram duke dhuruar shfaqje në rrugë nën ritmet e këngës “In My Feelings”.

E gjitha ka ndodhur në një rrugë të Madridit, ku lojtari ka dalë nga makina bashkë me fëmijët e tij dhe kanë filluar të kërcejnë së bashku.

@enzoalvesv 🔥 @lauraguedesc #inmyfeelingschallenge @champagnepapi

A post shared by Marcelo Vieira Jr. (@marcelotwelve) on

PasPara

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *Pas