Kryesore

Marrëveshje e re Rama-Basha? Flet Berisha: PD është e vendosur që…
               Publikuar në : 18:22 - 18/10/18 |
mapo.al

Do të ketë një marrëveshje të dytë Rama-Basha pas asaj së 17 Majit 2017? Për ish-kryeministrin Sali Berisha, ky është një skenar që s’ka shanse të ndodhë.


“Rekordet e mashtrimeve dhe trillimeve të ‘kallam dështakut’ siç  po e quajnë rëndom tani mediat dhe qytetarët janë të pafundme. S’ka kurrë shans që të ndajnë pushtetin Partia Demokratike me Edi Ramën. Partia Demokratike është e vendosur që të vijë me votën e lirë të qytetarëve në pushtet dhe është kjo është themeli i kësaj partie. Por, nga ana tjetër, votë të lirë, kam deklaruar dhe deklaroj në mënyrë të përsëritur, s’ka pa përmbysjen paraprake të Edi Ramës”, u shpreh ish-kryeministri në një intervistë për “Tv Klan”.


Etiketa: , ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Pas