Kryesore, Politika

Marrëveshja Kosovë-Serbi, Berisha: Do e pranoj vetëm nëse…

Ish-kryeministri i Shqipërisë, Sali Berisha, të enjten, deklaroi se nuk është kundra një marrëveshjeje mes Kosovës dhe Serbisë, nëse ajo bëhet mes dy vendeve sovrane që respektojnë sovranitetin e njëri-tjetrit.PasPara

1 koment

  1. Pse merreni me nje kufome politike ?! Kujt i prish pune , se
    cfar mendon nje deputet i rrjedhur nga trute, i zhytur deri ne
    fyt me krime ndaj ketij populli , pabesi e tradheti qe te
    neverit , sa here i permendet emri ?!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *CLOSE
CLOSE
Pas