Kryesore

Marrëveshja Kosovë-Serbi, Berisha: Do e pranoj vetëm nëse…
               Publikuar në : 21:14 - 13/09/18 |
mapo.al

Ish-kryeministri i Shqipërisë, Sali Berisha, të enjten, deklaroi se nuk është kundra një marrëveshjeje mes Kosovës dhe Serbisë, nëse ajo bëhet mes dy vendeve sovrane që respektojnë sovranitetin e njëri-tjetrit.Etiketa: , ,

KOMENTO (1)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

  1. Pse merreni me nje kufome politike ?! Kujt i prish pune , se
    cfar mendon nje deputet i rrjedhur nga trute, i zhytur deri ne
    fyt me krime ndaj ketij populli , pabesi e tradheti qe te
    neverit , sa here i permendet emri ?!

    Përgjigju ↓
Pas